Používaním našich stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom počítači / zariadení.

KONTAKTY

Gold Cuvee s.r.o.
Cintorínska 7/a
Limbach
tel: +421 948 470 460
napíšte nám
EČ povolenia na predaj alkoholu :520031800009

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 13,90 €
skladom
naša cena 13,90 €
skladom
naša cena 13,90 €
skladom
naša cena 13,90 €
skladom


Darčekové fľaše Gold Cuvee

Vitajte na stránke, kde nájdete vaše obľúbené darčekové fľaše, ktoré sú určené na všetky príležitosti. Vybrať si môžete darčekové fľaše v podobe vodky a borovičky so zlatom, skutočne výnimočnú pivovicu alebo dokonca pestrú paletu darčekových vín.

Či už hľadáte naozaj originálny darček pre vášho muža alebo skôr niečo pre nežnejšie pohlavie, tak u nás budú vyslyšané všetky vaše požiadavky. Pravé chlapské destiláty, borovička a vodka pochádzajú z poctivej domácej pálenice v Šamoríne, pričom vždy originálna pivovica zase zrela dlhé roky v dubových sudoch, aby tak priniesla na váš stôl skutočnú lahôdku. Ženy zase ocenia darčekové fľaše, ktoré budú ukrývať ich obľúbené vínne odrody, počnúc lahodnými ovocnými vínami, až po tradičnú červenú Frankovku, ktorá sa ideálne hodí aj ku každému dobrému jedlu.

Výhodou je, že naše darčekové fľaše sa dokonale prispôsobia všetkým vašim predstavám, ktoré môžete zhmotniť buďto na personalizoavnej etikete alebo sa môžete rozhodnúť aj pre špeciálny obaly, ktoré urobia z vašej darčekovej fľašky číslo jedna na každej rodinnej oslave.

To skutočné bohatstvo sa potom ukrýva ešte v samotných útrobách vašich darčekových fliaš, ktoré v prípade borovičky a vodky, ako aj vybraných druhov vín, môžu obsahovať aj naozaj nefalšované a pravé lupene 23-karátového zlata, ktoré sa vám bude doslova kĺzať po jazyku. Vďaka tomu, si neurobíte hanbu ani v prípade, pokiaľ sa rozhodnete vziať naše darčekové fľaše aj ako originálny darček napríklad na svadbu alebo významné jubileum vo vašej rodine.

Ajándék borok

 

NTZkM